TelVerde 0 800 110 427 *gratuit în rețelele mobile și Telekom
bg-picture

Unde vrei să ajungi?

Posturi vacante de impiegat auto (dispecer capăt linie)

S.C.T.P. Iaşi organizează selecție în vederea ocupării posturilor vacante de impiegat auto (dispecer capăt linie), prin procedura de evaluare următoare:

  • etapa I – selecţia dosarelor înregistrate până la data 15 februarie, ora 14.00, la Registratura SCTP, din str. Silvestru nr. 5, C20, etj. 2, camera 3;
  • etapa a II a – testarea profesională pe baza bibliografiei afişate, la data de 19 februarie, ora 09.00, pentru candidaţii admişi după prima etapă;
  • etapa a III a -interviul pentru candidaţii admişi după primele două etape.

          Condiţiile  de participare la selecţie sunt:

  • studii medii;
  • apt medical şi psihologic;
  • fără antecedente penale;
  • garanţie materială şi suplimentară.

       Relaţii suplimentare se pot obţine la sediul firmei sau la telefon 0232-267575.

          Criteriile de selecţie sunt:

  • experienţă şi cunoştinţe specifice activităţii;
  • abilităţi de organizare şi planificare a activităţii personale;
  • responsabilităţi asumate, perseverenţă, pragmatism;
  • corectitudine, onestitate, cinste;
  • punctualitate, spirit de ordine şi disciplină;
  • alte aptitudini: capacitatea de comunicare eficientă prin utilizarea unui limbaj specific, capacitate de argumentare logică, capacitate de gestionare a conflictelor, echilibru emoţional;
  • motivaţia candidatului.
Trimite CV

Alte locuri de muncă

Angajare inspector de securitate și sănătate în muncă

C.T.P. Iaşi organizează selecție în perioada 15 - februarie 2018, în vederea ocupării postului vacant de inspector de securitate și sănătate în muncă.

Detalii

Angajare inspector resurse umane

C.T.P. Iaşi organizează selecție în perioada 15 – 21 februarie 2018, în vederea ocupării postului vacant de inspector resurse umane

Detalii

Angajare electronist telecomunicații

C.T.P. Iaşi organizează selecție în vederea ocupării postului vacant de electronist telecomunicații în cadrul Laboratorului Electronică.

Detalii

Șoferi de autobuz și vatmani

S.C.T.P. Iaşi organizează selecție în vederea ocupării posturilor vacante de şoferi de autobuz și vatmani.

Detalii

Şcolarizare vatmani

CTP Iaşi recrutează candidaţi pentru şcolarizare în meseria de vatman.

Detalii