TelVerde 0 800 110 427 *gratuit în rețelele mobile și Telekom
bg-picture

Unde vrei să ajungi?

Angajare inspector de securitate și sănătate în muncă

C.T.P. Iaşi organizează selecție în perioada 15 - februarie 2018, în vederea ocupării postului vacant de inspector de securitate și sănătate în muncă

          Procedura de evaluare cuprinde două etape:

  • etapa I – selecţia dosarelor înregistrate pană la data de 15 februarie 2018, ora 14.00, la Registratura CTP din str. Silvestru nr.5;
  • etapa a II a – testare profesională la data de 16 februarie 2018, ora 10.00, din bibliografia afişată;
  • etapa a III a - interviul pentru candidaţii admişi după etapa II la data de 19 februarie 2018, ora 09.00.

          Condiţiile  de participare la selecţie sunt:

  1. a) studii superioare de licenţă sau echivalente, profil tehnic;
  2. b) curs în domeniul securității și sănătății în muncă și diplomă sau certificat de absolvire, după caz, a unui program de învățămant postuniversitar în domeniul securității și sănătății în muncă;
  3. c) alte cerințe - cunoștințe la nivel profesionist a legislaţiei.

       securității și sănătății în muncă;

  1. d) capacitate deplină de exerciţiu.

          Criteriile de selecţie sunt:

  • experienţă în activitate;
  • abilităţi de comunicare;
  • abilităţi de organizare, planificare, coordonare şi control;
  • cunoştinţe specifice la nivel profesionist;
  • responsabilităţi asumate, perseverenţă, pragmatism;
  • etică profesională;
  • motivaţia candidatului.

Experiența sau certificarea competențelor în organizarea și monitorizarea activității de prevenire și stingere incendii, poate constitui un avantaj.

            Dosarul de înscriere la selecţie va conţine scrisoare de intenţie, CV, actele de stare civilă şi studii, recomandări de la locurile de muncă anterioare şi cazier judiciar.

Relaţii suplimentare se pot obţine la sediul firmei sau la telefon 0332- 404709.

Trimite CV

Alte locuri de muncă

Angajare inspector resurse umane

C.T.P. Iaşi organizează selecție în perioada 15 – 21 februarie 2018, în vederea ocupării postului vacant de inspector resurse umane

Detalii

Posturi vacante de impiegat auto (dispecer capăt linie)

S.C.T.P. Iaşi organizează selecție în vederea ocupării posturilor vacante de impiegat auto (dispecer capăt linie)..

Detalii

Angajare electronist telecomunicații

C.T.P. Iaşi organizează selecție în vederea ocupării postului vacant de electronist telecomunicații în cadrul Laboratorului Electronică.

Detalii

Șoferi de autobuz și vatmani

S.C.T.P. Iaşi organizează selecție în vederea ocupării posturilor vacante de şoferi de autobuz și vatmani.

Detalii

Şcolarizare vatmani

CTP Iaşi recrutează candidaţi pentru şcolarizare în meseria de vatman.

Detalii